XX. I.

20. january 2015 at 23:31 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Proč já chodim s takovým debilem?! Teda spíš už nechodim. Zřejmě jsme se asi rozešli. Teda já jsem se s ním rozešla.. Já nevim. Poslala jsem ho do prdele. Idiot. Co si jako kurva myslí?! Možná jsem blondýna, ale úplně tupá jako on nejsem. Hoši. To si nedovedete představit jak ten mě zase nasral!

Lže mi, dělá ze mě před - pro mě - cizíma lidma krávu, chlastá, kouří jak fabrika, má podmínečný vyloučení z intru a dvojku z chování o čemž předpokládám jeho maminka nemá ani nejmenší tušení a to si pište, že já jí tu radost dopřeju! a co teprve Roman, ten ho roztrhne jak hada, doslova., vymetá hospody s nějakýma kurvama, který údajně s ním chodily na základku každej tomu říká jinak, marchuje jak tam přijede na motorce a jak se zleje a že neví jak potom pojede domů a nějakej další idiot, že pro něj mám jako já přijet. Co? Cože? Takže já ho mám nechat někde v hospodě s kurvama chlastat a ještě mu budu dělat taxi, za moje vydřený prachy a s mým autem? To má souvislost s tím, že ze mě dělá krávu.. Aby jste to pobraly, což se stejně nestane. No a ta fotka s jeho komentářem ve stylu jaký jsou kundy a že by je vojel a jak jim to sluší.. Mám takovej dojem, že tohle mi na rozchod stačí až až!

Jeho jedinej argument na to všechno? To jediný, co mi na to řekl bylo: "A když ty si píšeš s někým furt to je dobrý, ale já jsem zas ten nejhorší." Neřekl s někým, řekl se zasranýma buzerantama z prahy. Jako rly?! Navíc polovina těch lidí, se kterýma četuju jsou lidi ze střední.. Lidi, co mi tak děsně chybí a bydlí ode mě kurva daleko na to, abych s něma mohla udržet vztahy jinak..

"Že já si tehdy nevzala Pištu Hufnágla." fakt že jo.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | Email | Web | 21. january 2015 at 6:47 | React

Tak toho bych také kopla někam a hned, nemám ráda takovéhle tupce, co jen chlastají a machrují. Určitě si najdeš lepšího :-)

2 denysap denysap | Web | 21. january 2015 at 9:17 | React

no tak podle toho co píšeš je asi dobrý ne že ste se "asi" rozešli!.. nebyla bych s takovym idiotem už ani minutu. Fakt tě obdivuju...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.