January 2015

XX. I.

20. january 2015 at 23:31 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Proč já chodim s takovým debilem?! Teda spíš už nechodim. Zřejmě jsme se asi rozešli. Teda já jsem se s ním rozešla.. Já nevim. Poslala jsem ho do prdele. Idiot. Co si jako kurva myslí?! Možná jsem blondýna, ale úplně tupá jako on nejsem. Hoši. To si nedovedete představit jak ten mě zase nasral!

Lže mi, dělá ze mě před - pro mě - cizíma lidma krávu, chlastá, kouří jak fabrika, má podmínečný vyloučení z intru a dvojku z chování o čemž předpokládám jeho maminka nemá ani nejmenší tušení a to si pište, že já jí tu radost dopřeju! a co teprve Roman, ten ho roztrhne jak hada, doslova., vymetá hospody s nějakýma kurvama, který údajně s ním chodily na základku každej tomu říká jinak, marchuje jak tam přijede na motorce a jak se zleje a že neví jak potom pojede domů a nějakej další idiot, že pro něj mám jako já přijet. Co? Cože? Takže já ho mám nechat někde v hospodě s kurvama chlastat a ještě mu budu dělat taxi, za moje vydřený prachy a s mým autem? To má souvislost s tím, že ze mě dělá krávu.. Aby jste to pobraly, což se stejně nestane. No a ta fotka s jeho komentářem ve stylu jaký jsou kundy a že by je vojel a jak jim to sluší.. Mám takovej dojem, že tohle mi na rozchod stačí až až!

Jeho jedinej argument na to všechno? To jediný, co mi na to řekl bylo: "A když ty si píšeš s někým furt to je dobrý, ale já jsem zas ten nejhorší." Neřekl s někým, řekl se zasranýma buzerantama z prahy. Jako rly?! Navíc polovina těch lidí, se kterýma četuju jsou lidi ze střední.. Lidi, co mi tak děsně chybí a bydlí ode mě kurva daleko na to, abych s něma mohla udržet vztahy jinak..

"Že já si tehdy nevzala Pištu Hufnágla." fakt že jo.

XVIII. I.

18. january 2015 at 19:18 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Chce to dobře padnoucí krajkový prádlo, malinko průhlednej top a hodně uplý skinny jeans. Dokonalej makeup a parádní vlny do vlasů. Ať ten parchant vidí, o co přichází. Trochu mi to připomíná "Žena si dává nejvíc záležet, když ví, že se bude svlíkat." a určitě ne proto, že přišla mrtvá z práce.

Já věděla, že se jednou ozve.. A ozval, dnes. Po sedmi měsících. Idiot. Zítra se máme vidět.. Ne, dobře. Přijde rovnou ke mě domů!.. Každý naše setkání dopadne vždycky stejně a fakt ne nevinně. Ale sám si vybral, tu jeho megeru. Namyšlená paštika jinak se to nazvat ani nedá, to není žádná konkurence.. Holka, co nikdy neviděla štětec na makeup, natož jeho správnej odstín, stejně tak neví, že existuje fitko nebo dieta. V xichtě to taky není žádná kráska. A ty roztřepený vlasy? V životě snad nebyla u kadeřníka. Vlastně nechápu, co na ní má. Zrovna Nikolas není ten typ, co by si vyhonil nad povahou.

Hlavně se musim ovládnout. Ať slintá, žadoní, prosí mě na kolenou, podplácí.. Prostě ne. Proč si život komplikovat nějakýma citama?! Měla bych bejt zase ta.. Nekompromisní a bezcitná mrcha. Samozřejmě, že chci, aby po mě vyjel. Naposledy jsem to byla já, kdo se neudržel, ale who cares.

Jo a jen tak mezi námi, ten dav kluků.. Tudíž i potencionálních ženichů to zní divně se rozplynul. Takže mi stejně zbyl jen ten můj blbeček, se kterým jsme se opět nepohodli :')) to jsou mi vyhlídky fakt.

EDIT. dopadlo to trochu jinak než jsem ve skrytu duše chtěla, ale je to tak lepší. Přišel, o něčem jsme mluvili, pak samozřejmě měl kecy typu omlouvám se, chtěl bych tě zas vídat, bla bla, známe. No a pak prostě odešel. Musel..

X. I.

10. january 2015 at 12:21 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Pro mě je to strašně těžký, vědět, že tam někde je člověk, co by dal cokoliv. Cokoliv za to, trávit se mnou čas.. A ještě, když mi to každej den předhazuje, několikrát. Každej den třicet smsek, každej den šedesát zmeškaných hovorů a vzkazů ve schránce. Každej den zaspamovaný zprávy na facebooku. Kdybych o tom nevěděla.. Možná by to bylo lepší. Navíc, když není sám, ale jsou rovnou tři. Teda jako dva, ale vzhledem k tomu, že mám pořád ještě kluka [kterej je mimochodem naprostej debil, zase jsme se pohádali, udělal ze mě opět tu největší kurvu, že prej šukám s jiným a přitom on je ten, kdo byl za štětkama někde v bytě.].

Nikdy jsem nebyla v podobný situaci a nemusela jsem to řešit. Připadám si jako tělo bez duše. Jenom přežívám. Dokonce si toho všimli i týpci v práci. Že jsem nějaká jiná než jindy, že si jich nevšímám tak jako jindy, že jsem snad úplně mimo a proč jim neodepisuju na smsky. Já jen prostě.. Jsem jako prázdná schránka v podobě těla, plná nesmyslných myšlenek a zároveň ničeho, zatímco mi hraje hudba ze sluchátek a chrlí se mi přímo do hlavy. Přímo do té změti píčovin. "Kdo je šťastný, poslouchá hudbu. Kdo je nešťastný, poslouchá text."Kdybych si aspoň uměla vybrat. Kdybych aspoň věděla co chci.. Zabte mě někdo.

V. I.

5. january 2015 at 19:58 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Když ti nevěří ani vlastní rodiče, pořád tě jen shazují a nadávají ti, jak si potom můžeš věřit ty sám?! Bez jakýkoliv podpory. Bez jakýhokoliv základu. Když jsi pro ně jenom spratek, jenom nechtěný děcko.. A ani tak to není. Jsi jen prasknutá šprcka.
Jak by řekli kluci z TvTwixx, otec kyselej jak tři prdele. A věčně protivnej.

Dnes mi kamarád autem najel skoro až do ložnice [což by mi vlastně samo o sobě ani nevadilo, hezkej, prachatej, auto má, byt má, pracuje v Praze.. A známe se snad od školky.]. No dobře, prostě to nevybral a trefil to půl metru od baráku, ale stačil kousek.. A klidně jsem si mohla hrát na dokrora House. Zkurvená zima. Zkurvenej sníh. Nesnášim to. Tady v tý naší prdeli se bez řetězů na autě fakt nehnete.. Prej dvěstě v městě.. Bych ho chtěla vidět v tom metru sněhu. To sem nepatří. Chci bydlet na Hawaji. V Karibiku. V Brazílii. Na Madagaskaru. Hlavně, když tam nebude sníh.

Pořád se mi zdají úplně pofidérní sny. Fakt jako. Nechápu, proč se mi pořád zdá o nějakých chlapech. O to horší, když přesně víš, kdo to byl. Marek ♥ To vůbec nedává smysl.

Měla bych se přestat dívat na ty filmy.. Proč je tam vždycky holka seknutá mezi dvouma chlapama?! Jako já. Fuck.


Jo, běžně se mi stává, aby mi takový sms chodily od neznámých kluků. Co to kurva?! No chápete to?