December 2014

New Year, new chance.

31. december 2014 at 6:50 | ✿heroin. |  something random.
Článek je přednastavený, jsem v práci.

Dřív jsem pročetovala celou noc i celej den, zvládla jsem jezdit do školy, chodila jsem spát třeba ve 3 ráno a vstávala v půl šestý, dala jsem zkoušky i řidičák a ještě měla energie na rozdávání. A dnes? Jdu spát nejdýl v deset, do práce vstávám ve čtyři a mám pocit, že každou chvíli hodim držku, protože prostě spím! Kafe ani energeťáky už nemaj žádnej význam.. Asi jsem fakt stará nebo co. Ještě, že tu dnes není ředitel. Btw. prodloužili mi smlouvu ještě na rok. ~ famfáry ~
Mám takovej dojem, že tentokrát zaspim Silvestra i Novej rok.. To se mi nestalo snad ještě nikdy. No, nenaděláš nic. Těžkej život pracujících.

Teprve dneska si rozbalím dárky od Vánoc, co mám u přítele, jsem dobrá fakt.. Já prostě.. Jsem se tam ještě nedostala noo. Nebo že bych to nechala až na "příští rok"? Myslim, že si radši pujdu lehnout hned jak k nim přijedu a klidně ať to vypadá jako, že se k nim jedu jenom vyspat a najíst a usnu během vtěřiny, než abych zápasila s balícím papírem -___- každopádně až se k tomu dostanu, tak dám fotky na instagram. Prej se jim to tam válí pořád pod stromkem.

Vsadim se, že první chyba, kterou v novým roce udělám bude toto: 201415

Tak šťastnej Novej rok a moc se nezlejte.

Merry Christmas !

23. december 2014 at 20:23 | ✿heroin. |  something random.
Článek je přednastavený, jsem v práci.


You crying? Yes, every night.

11. december 2014 at 17:45 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Otcovi ani nikdy nevysvětlím, že mých 15 minut v koupelně, kdy se stihnu odlíčit, vyčistit zuby, umýt vlasy i s kondicionerem, dát si a smýt masku z obličeje a namazat se tělovým mlíkem, trvá stejně dlouho jako jeho 15 minut, kdy se celou dobu jenom sprchuje. A i kdyby on tam byl půl dne, tak bude mít samozřejmě pravdu, protože on je tady "táta", on tenhle barák postavil a já jsem jenom ten fakan, co našli u popelnic. Okaay. Tak až budeš zase něco chtít, třeba utajit dárek pro máti nebo budeš potřebovat taxík, tak si zavolej 1188! #nobodylovesme.

Doufám, že tohle jsou poslední Vánoce tady "u nich doma".

EDIT: dnes [pátek, 12. 12.] si jdu do auta, že si zajedu pro vejplatu. A nic. Chcíplo, konec, startér v piči. Novej si samozřejmě "můžu dovolit".. #stayautomechanikbičizz. To je tak když máš auto z roku za vlády hebrejský víry. Roman měl zřejmě pravdu, že brzo přijde čas pustit to ze skály. Okamžitě chci bydlet ve městě!
Takže abychom to shrnuli - jsem bez vejplaty, tudíž i bez žrádla, litr v mínusu za internet a mobil, litr v mínusu za pojištění a teď ještě kdo ví kolik bude stát vymrdaná oprava. A výplatu mám 2 5oo ,- kde to jako mám pořád brát?! Hešteg jebem na to lebo nebavi ma to.
Stejně je to divný, vždycky, ale vždycky i v mínus dvaceti to auto prostě startuje na poprvý. A najednou, z ničeho nic, když to nejvíc potřebuju, tak to nejede. Jen aby v tom neměl prsty ten kokot od vedle. Protože pak budu já mít prsty v jeho smrti. No a taky motorovou pilu.. Takový sousedy byste nechtěli, fakt.

7. 12. - originální nadpis.

7. december 2014 at 15:26 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Potřebovala bych udělat pořádek v hlavě. Určit pravidla sama sobě. Co si dovolit můžu a co už je moc. Lepší by bylo ztratit paměť.. Zapomenout na všechno. Teda skoro na všechno.
Jaký by to asi bylo, potkat "někoho" a říkejme mu Nikolas, pan dokonalý z června, a vůbec nevědět, že se něco stalo. Že se vlastně známe líp než dobře. Prakticky by to byl jen další neznámý člověk, kterých denně potkáš ve městě desítky. Omfg! Jak mě vysírá, že z něj je feťák! A já s tím nemůžu nic dělat. Taková bezmoc.

Jde vůbec schválně ztratit pamět?!

Mozku, buď tak hodný a vymaž některý data, lidi, situace a věci. Budu ti vděčná.
"Milý Santo, letos bych si přála zapomenout. Žádný city prosím. Děkuji."
Vzpomínky jsou fajn, jen kdyby převažovaly ty dobrý.
Vím, má to i svý negativní stránky. Třeba to, že bych přišla i o touhu po L. Jenže s touhle touhou vzniká další problém.. A to, že jsem zadaná. Týden, jeden pitomej týden mě od něj dělí. Co už.


Včera večer jsem stála před zrcadlem. No a na váze to ukazuje ještě větší katastrofu. Pane Bože to je hnus. Takovýho tuku! Musim s tím něco udělat. Vánoce neVánoce. Aspoň uvidím zlatý prasátko i bez kofoly. Mimochodem, stejně se to nedá pít.

EDIT:
~ ptala jsem se na další práci a opět mě vyfakovali. Nečekaně.. Od ledna je ze mě bezdomovec, juchů!
~ čumte jak máme dnes krásný počasí! Aneb perfektní výhled z okna a ještě lepší viditelnost v pokoji..:


~ jo, světýlka mám už od poloviny listopadu, no a co.

Shit life.

3. december 2014 at 19:57 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Chci odjet pryč. Vypadnout a už se nevracet. Jsem znechucená. Znechucená sama sebou, životem a nezaměstnaností..? Je tolik možností, dnes může člověk mít jakoukoliv práci, může být čímkoliv. Všude jinde ve světě, ne tady a už vůbec ne u nás ve městě. Protože to je pořád dokola, "pošlete nám životopis a my se vám ozveme". Jenom věta, abych přestala otravovat a co nejrychleji vypadla. Ve skutečnosti ten mejl ani neotevřou.

Vždyť co já z toho života mám?! Co mě tady v tý prdeli doma drží? Rodiče a jejich spratek, už ji nemůžu vystát. Jak si furt vymejšlí, kňourá a stěžuje. Například dnes.. Máma jí koupila někdě v albertu prostě na zkoušku tmavě fialový legíny, že jako pod jeansy, když je zima. No samozřejmě, že to nechce! Důvod? Nejsou černý. Co bych dala za to, kdyby mi máma něco koupila. Ale ona to jen vezme do ruky a jebne s tím přes kuchyň, protože nejsou černý. Jako really?! Jenom jim otročim, protože když neuklidim já, neuklidí nikdo. Protože když neudělám prádlo já, neudělá to nikdo. Protože proč by to dělali, když maj doma poskoka.
Babička s dědou, prababička, strejda Jára a jeho rodina. Toť vše. Jo a pak ještě jedna osoba, který mám taky docela plný zuby. Stejně tak i tý jeho skvělý rodinky vole. Jak jeho maminka zavelí tak jde všechno! Ale jak já chci aby se mnou byl aspoň jeden víkend v klidu - to samozřejmě nejde, protože traktor nepočká. Vždyť on není schopnej mi ani zvednout telefon a když ho konečně zvedne, tak mi jen řekne, že je unavenej a že jde spát. Kurva co? Unavenej z těch tvých děvek možná tak. Že něco zapřeš ještě neznamená, že to není pravda.. Nejradši bych ho poslala do prdele.

Kamarády mám daleko.. Práci nemám. Teoreticky bych Lissu mohla vzít s sebou a auto? Stejně mi jen stojí před barákem, momentálně pokrytý 4 cm ledu. A nějak parkování se vždycky najde.

Kdybych měla aspoň nějaký prachy. Už by mě tady nikdo neviděl. Docela ironie, když mě ani neživí.. Prostě tady jen spím.

Strašně jsem tam chtěla zůstat, i kdybych měla spát v metru.

Bye Autumn, hello Winter!

1. december 2014 at 5:55 | ✿heroin. |  something random.


I když se mi tam vůbec nechtělo a vstávat v sobotu v 5 ráno ještě když jsem šla spát o půl třetí je absolutní šílenství a nenormálnost, tak jsem si Prahu docela užila.. Jako správnej hipster jsem nakupovala v Palladiu, pila předražený kafe a samozřejmě nesměla chybět fotodokumentace, protože instagram! A to nejlepší na tom všem? Roman Vojtek aka Hynek z Ulice je naprosto k sežrání. Vždycky, když ho vidim jsem úplně na větvi.

Lol dne: u nás tak 3 cm sněhu a kosa jak v Rusku, vyjedem kousek za město a tam nic. Nemusím snad ani zmiňovat, že v Praze pomali ani nevědí, co sníh je a jak vypadá. No a dnes prší.. Což je dost na píču, protože jestli to zmrzne tak silnice bude jeden velkej zimní stadion a můžu jet leda tak do prdele a ne k veterináři. Jedině, že bych místo pneumatik dala na auto brusle.