October 2014

31. 1o.

31. october 2014 at 13:44 | ✿heroin. |  something random.

Happy Halloween !


Vůbec nechápu, proč se Halloween neslaví tady v čr stejně jako třeba v Americe a vlastně všech anglicky mluvících zemích. Prej "americkej svátek" a přitom vznikl v Irsku a ještě k tomu na počest zesnulých a svatých. To si myslím, že je dobrá věc, narozdíl třeba od Valentýna! .. Ale takový už lidi jsou.. Prostě je to "americkej svátek" a tím je to hotový. A víc už potom nikoho nezajímá. Fakt závidím "tetě", co bydlí ve Skotsku. Nejradši bych tam odjela. A ne jen kvůli Halloweenu.


Welcome November !


Je strašný, že už zítra je listopad. Ještě nemám ani jeden dárek na Vánoce. Nevím co zas komu koupit. Jsem totálně bez nápadu na jakejkoliv dárek třeba pro tchýni.. Je to pořád dokola. Narozeniny, svátek, Vánoce. Narozeniny, svátek, Vánoce. Omg! No a samozřejmě nejsou prachy..

29. listopadu jedu do Prahy, do divadla. Noo, nechce se mi. Tak si tam aspoň dám nějaký hodně předražený kafe, vyfotim to na instagram a budu "děsně cool".


Poslední dobou jsem divná. Zjišťuju, že mám ráda věci, který jsem dřív ze srdce nenáviděla. A strašně se těšim až jednou konečně budu bydlet sama a budu si moct dělat věci po svým. Pověsit si výzdobu kam budu já chtít! Dát si světýlka kam budu já chtít! A bude mi úplně jedno, že tam potom zůstane háček, díra nebo flek. Aspoň další příležitost změnit interiér.

Zdálo se mi o svatbě. Mojí svatbě. Bylo to divný. Nikdy před tím jsem toho týpka neviděla, neznala jsem ho. Asi to bylo nějak předem domluvený, jako za dávných časů. Sledovala jsem ho z dálky, v krásných svatebních šatech, totálně zabouchnutá do jeho vzhledu. Byl vysokej, namakanej, měl pronikavě modrý oči, vlasy trochu jako Matthew Healy. V uchu tunel a všude tetování. Jo, takovýho bych brala. Pořád se vidím, jak stojím na kraji té uličky vytvořené z lidí, který jsem ani neznala a vejrám na něj s hubou dokořán. Asdfghjkl. Sakra.

Ještě chvíli a někoho zavraždim.

28. october 2014 at 13:30 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Chtěla jsem toho napsat tolik.. Ale to je stejně zbytečný. Prostě jen.. Už na to nemám nervy.

Matka si vždycky najde něco, kvůli čemu by na mě mohla bejt hnusná, až zlá. "Nemáš práci! - Můžeš bejt ráda, že na tebe tvůj kluk sere [jinými slovy, ale v podstatě řekla to samý], ale to poznáš až ti bude taky 4o! doufám, že se dřív zabiju - Kdo tě bude živit? - Mami kup tohle a tohle, to víš že jo! - Si zařiď to kadeřnictví ať máš konečně práci! určitě se uživim, na každým rohu jich je 5 - Taky můžeš bejt ráda, že tě tady nechávám bydlet ještě! - Ani mi nedáváš žádný peníze!" - Můžeš bejt ráda, že má takovýhle zájmy a že nevysedává po hospodách! v tom není rozdíl, když chlastá doma, hulí jak fabrika, tak jako tak na mě sere, ale hlavně že nemá peníze, když chci jít třeba do kina! Debil. Dělá ja kdybych po něm chtěla zlatý lambo. a spoustu dalších sraček. No a pak něco ve stylu, že jako chlap se bez ženský neobejde a že to taky poznám až po letech. Takovou odpověď asi nečekala.. Když jsem jí řekla, že s ním už dávno nebudu. Ani nevim, kde se to ve mě vzalo. Asi nedokážu bejt s někým, kdo si hledá šuk jinde..

Teď bych se nejradši sbalila a jela někam do píči. Děkuju mami, chvílema si vážně začínám myslet, že jsem adoptovaná, že mě vzali u popelnic nebo tak něco.


Mám tisíc chutí udělat tu největší halloween párty všech dob.

Někdy se vážně chová jako egomaniak.

23. october 2014 at 19:36 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Co jako čeká? Že sbalim kufry, sednu do auta a vrhnu se mu kolem krku? Aha.

Mám totální bordel. V hlavě. Ve všech myšlenkách. Ve všech pocitech. Absolutně nevím co chci, co nechci, co je realita a co jen moje hlasy tam zevnitř. Hlasy, který na mě křičí, že ho chci. Křičí ať si ho nenechám utýct přitom je zadanej.. Zároveň tam bliká červená kontrolka s alarmem, že mám svýho kluka.. Bože já nevím. Nevím! Teď jsem ho ještě nasrala.. Protože jsem Lukyna svýho bejvalýho nazvala někde v komentáři "zlato :3".. Hlavně, že nežárlí. Ale já ho mám prostě ráda, rozešli jsme se v dobrým. Prakticky jsme nejlepší kámoši. I když se nevidíme moc často. Bydlí taky daleko.. Což se mu taky nezdá! Že prej trochu z ruky, no dřív prostě byly věci jinak. Vůbec nemám chuť se o tom s ním bavit. Nechci to rozebírat, nechci. Vlastně se s ním nechci bavit o ničem, co by mohlo jen naznačovat moje psycho uvnitř mě. Proč taky? Cejtim se tak bezmocná. Je to ve mě, promiň.


Tyhle věci mě prostě nutí ubližovat si. Venkovní bolest přehlušuje tu vnitřní. Proč vlastně nemůžu mít schopnost samodestrukce? Nejradši bych se zavřela do místnosti bez oken. Vůbec nechápu, proč na něj pořád myslim. Když usínám - on, když vstávám - on. Při každým pípnutí mobilu mě napadne automaticky on. Kurva. Kurva. Kurva!


Připadám si jako idiot. Každej po mě něco chce. Domes miluju tu jeho angličtinu, abych se k němu nastěhovala, aby měl komu vařit kluk co rád vaří, no není to sexy?, no nevim jak by se mu líbily moje diety. L. je kapitola sama pro sebe. Shami zase plánuje jak si mě chce vzít a že budeme mít malýho hokejistu, přesně jako je on je tak sladkej. A můj kluk? I přesto, že tohle všechno ví jaký mám zástupy kluků, hhh, dnes jsem tak vtipná, přitom by každej z nich při prvním pohledu na mě zdrhal rychleji než Usain Bolt tak si mě skoro nevšímá. Věčně na mě nemá čas a když jo, tak se jenom dohadujeme. Uvědomuje si vůbec, že nejsem jeho štětka? Že nejsem samozřejmost? A že bych třeba mohla odejít?


Autumn playlist ♫.

21. october 2014 at 19:41 | ✿heroin. |  something random.
Jasně, punkrock a rap se vzájmějně vylučujou, no popravdě mi to je úplně jedno.
Je docela složitý vybrat jeden nejoblíbenější song z celýho alba.
5 Second of Summer - Amnesia [+ celé album Amnesia] play.
Tokio Hotel - Stormy Weather [+ celé album Kings of Suburbia] play.
The 1975 - Robbers play.
The 1975 - Girls play.
Nickelback - Far Away play.
Nickelback - If today was your last Day play.
Nickelback - Lullaby play.
Arctic Monkeys - Snap Out Of It play.
Bullet for my Valentine - Say Goodnight play.
Bullet for my Valentine - Alone play.
Thee Days Grace - I Am Machine play.
Thee Days Grace - Break play.

Ektor - Proč play.
Ektor - Jak jinak play.
Ektor - Generace X play.
Paulie Garand - Zázrak play.
Kontrafakt - Kým neskapem play.
Kontrafakt - JBMNT play.
Kontrafakt - #SSMD play.
Atmo Music - Démoni play.
Atmo Music - Polety play.

Calvin Harris - Blame play.
Becky G - Shower play.


Fakin.

17. october 2014 at 16:48 | ✿heroin. |  random bullshit's of my mind.
Taky se vám úplně běžně stává, aby vám cizí kluk řekl něco ve smyslu "pojď se mnou bydlet do Prahy" ? No dobře, to by nebylo zase nic tak moc divnýho pokud nejste zadaný, jako že jsem a on taky vlastně.. Na nějakou chvíli jsem o tom přemýšlela.. Dokonce jsem si sepsala pro a proti. Okay, převažuje proti.


Už vidím jak by se naučil žít v mým Psychoville. Jak by mi trpěl moje debilní nálady na píču, depresivní stavy, sklony k sebevraždě. Moje tlustý tělo se dvěma osobama uvnitř, který se prostě neshodnou na ničem ani mezi sebou, natož s někým dalším. Moje jizvy prakticky už tam nejsou. Nakonec by mě dovedl za psychoušem a bylo by to zase od znova. Nechci, díky. Odmítám jakýkoliv léčení, nebudu chodit na žádný terapie, nebudu chodit na žádný vyšetření ohledně jídla. Nebudu!.. O tomhle on nemá ani páru. Neví. Nezná mě. Nikdy jsem mu nic podobnýho neprozradila.. Vlastně mu neříkám skoro nic, co by mě mohlo v tomhle ohledu ohrozit.. Myslí si, že pro něj jsem ideální holka. Nejsem zlato.. Nejsem. Jsem chladná mrcha s debilní povahou a nulovým sebevědomím. Háh, to se navzájem skoro vylučuje.


Spálila jsem svůj starej deník.